Vrijheidssoep
Schuif aan bij onze viering van de bevrijding en Bevrijdingsdag en ga in gesprek met mede-Rotterdammers over wat vrijheid voor jou betekent!
Arm en rijk, orthodox en liberaal, jong en oud, geboren, getogen of pas net aangekomen: samen delen we de stad. Ieder bevocht óf bevecht zijn eigen vrijheid, maar steeds op de schouders van degene die voorgingen. Daar mogen we bij stilstaan.
Op Bevrijdingsdag zoeken we daarom met de Vrijheidsmaaltijden de verbinding met elkaar en maken we samen goede voornemens. Want je kunt zelf niet vrij zijn als je niet vecht voor de vrijheid van een ander. In welke stad willen we wonen? Welke stad wensen we voor onze kinderen? Bevrijdingsdag aan tafel, als een verbond tussen alle Rotterdammers, dat we elk jaar verversen.
Omdat Bevrijdingsdag dit jaar een nationale vrije dag is zal de bibliotheek op 5 mei gesloten zijn. Daarom vieren wij deze dag op 3 mei in plaats van op 5 mei.
Praktische info
- Locatie: Centrale Bibliotheek, hal begane grond
- Toegang: gratis, vrije inloop